UR & KLOCKOR / Övriga ur / Kompass 7083636
nr 708 3636
Kompass
Argent, East Street, dia 19
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
550 kr
måndag 8 augusti 2011
kl 17:36:25
200 kr
450 kr
300 kr
500 kr
Argenta
Kompass
Kondition: slitage, skador
nr 708 3636
Kompass
Argent, East Street, dia 19
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 550 kr |
måndag 8 augusti 2011 |
Argenta